O nas

Geekbuying.pl to platforma e-commerce działająca w regionie europejskim (Polska), oferująca odkurzacze bezprzewodowe, roboty odkurzające, hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, sprzęt sportowy, audio, drukarki 3D, meble itp. Geekbuying.pl współpracuje z kilkoma słynnymi markami i producentami, takimi jak Roborock, Jimmy, Kugoo, Eleglide, Tronsmart, Anycubic, WalkingPad, FIIDO, Engwe itp. Witrynę polskiego sklepu utworzono w roku 2016 i kieruje się ona ideą "Bądź pierwszy w korzystaniu z dobrodziejstw technologii'', skupiając się na oferowaniu usług zlokalizowanych konsumentom europejskim, polskim konsumentom.

 

PRZYSTĘPNE CENY

Geekbuying.pl bezpośrednio współpracuje z wieloma markami międzynarodowymi, a jako przedstawiciel bezpośredni często jest w stanie zadebiutować nowymi produktami w Europie po najlepszych cenach. Niektóre marki mogą również korzystać z oficjalnej obsługi posprzedażowej w kwestii napraw, akcesoriów i logistyki, co pomaga klientom zaoszczędzić na ewentualnych późniejszych kosztach.

 

EKSPRESOWA WYSYŁKA 

Geekbuying.pl dysponuje wieloma magazynami w Europie, a wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z Europy. Już po 3-5 dniach możesz spodziewać się dostawy zakupionych towarów. Geekbuying.pl oferuje najbardziej opłacalne usługi dostawy do niemal wszystkich państw i regionów europejskich, z darmową dostawą do większości państw i regionów.

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI 

Geekbuying oferuje płatności przez PayPal, Visa, Blik i innych lokalnych operatorów płatności z Europy i Polski, z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 

ZAKUPY BEZ RYZYKA 

Szybka wysyłka w 48 godzin

Dostawa w 3 dni

14 dni na zwrot

1-2 lata gwarancji

×
Potwierdź Anuluj