O nas

Pewnie ^nas^  nie znasz, lub znasz nas słabo, stąd Twoja obecność w tej zakładce. Super! Bardzo się cieszymy, że możemy bliżej się poznać. To, że słabo się znamy nie jest dla Ciebie powodem do wstydu - dla nas zresztą też nie. Wynika to z tego, że na polskim rynku funkcjonujemy od niedawna. To nie znaczy jednak, że nie mamy doświadczenia w sprzedaży internetowej. W Europie jesteśmy znani już całkiem długo, czas ten możemy liczyć już w latach (pytanie ile?). Możesz o to zapytać swoich niemieckich, hiszpańskich lub włoskich kolegów. 

Do Europy - w tym do Polski - przybyliśmy z dalekich Chin, z ich południowej części. Shenzen - bo to stamtąd pochodzimy - to zagłębie elektroniczne Państwa Środka, taka Azjatycka Krzemowa Dolina w Delcie Rzeki Perłowej.

W sercu Europy założyliśmy swoje centrum logistyczne oraz zaplecze biurowe. 

W naszym biurze pod Warszawą przebywają pracownicy zarówno z Chin, jak i z Polski - łączymy siły, żeby sprostać Waszym wymaganiom. Nasze Biuro Obsługi Klienta komunikuje się w nadwiślańskim języku, więc nie ma ryzyka, że Twoje pytanie nie zostanie zrozumiane.

Podwarszawska siedziba mieści również centrum serwisowe, gdzie przez 5 dni w tygodniu nasi zdolni serwisanci naprawiają to co zepsuło się w Waszych urządzeniach - na całe szczęście nie jest tego zbyt dużo. 

Produkty które Wam oferujemy objęte są gwarancją i wysyłane są do Was w ciągu 2 dni. 

To co możecie u nas kupić znajdziecie w przejrzyście ułożonej liście z kategoriami.

=> https://www.geekbuying.pl/

Sprawdź nas!

Dane naszej firmy: Hongkong Geekbuy Intl. E-Commerce Ltd.

Business license: 66909739-000

Adres: RM1902 Easey Comm. Bldg. 253-261 Hennessy Rd., Wan Chai, Hong Kong.

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 2% na dowolne produkty!