Program partnerski

GeekBuying oferuje swoim użytkownikom dołączenie do kompleksowego programu partnerskiego, w którym dostępny jest bogaty asortyment produktów we wszystkich kategoriach takich jak elektronika, komputery, urządzenia przenośne, zabawki, gry, sport, rekreacja, systemy zabezpieczeń, akcesoria do domu i ogrodu, zegarki, biżuteria i wiele innych. Jesteśmy jednym z wiodących serwisów e-commerce oferującym najpopularniejsze marki i innowacyjne produkty. Dostarczamy towar na cały świat, z bezpłatną wysyłką.

Ilę mogę zarobić?
GeekBuying udostępnia użytkownikom doskonałą platformę, na której można potencjalnie zarobić do 8% prowizji od sprzedaży po zakupie towaru przez klienta. Jednocześnie, dla użytkowników uzyskujących wyjątkowe wyniki sprzedaży, prowizja nie ogranicza się do 8% i może jeszcze wzrosnąć (30-dniowe okienko "Cookies"). Program partnerski GeekBuying umożliwia osiąganie sporych zysków nawet na wakacjach.

Nasi współpracownicy

• Użytkownik może załadować wszystkie pliki danych Geekbuying i dodać je do swojej sieci marketingowej.
• Dodatkowo, można wstawić na swoją stronę kupony i oferty specjalne.
• Użytkownicy mogą stosować pliki w formacie XML, banery, linki tekstowe, kupony, strony docelowe i inne podobne narzędzia do kierowania wizyt na stronę geekbuying.com i uzyskiwać prowizje bez limitów.

Zasady programu partnerskiego
• W swoich ofertach partnerzy nie mogą używać znaków firmowych (™) zawierających takie słowa kluczowe jak Geekbuying, GeekBuying.com i tym podobne. Niedozwolone są wszelkie wariacje na temat nazwy GeekBuying bądź celowe błędy literowe.
• Partnerzy nie mogą stosować bezpośrednich adresów URL strony internetowej GeekBuying. Nie można np. używać www.geekbuying.com jako wyświetlanego adresu URL (display URL).
• Partnerzy mogą stosować swoje znaki firmowe (™) razem z GeekBuying, np. "GeekBuying + słowo kluczowe".
• Partnerzy mogą używać adresów URL razem z własnymi słowami kluczowymi, jak w następujących przykładach: http://www.twojastrona.com/geekbuying lub http://geekbuying.twojastrona.com

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu partnerskiego, prosimy pisać na adres affiliate@geekbuying.com.

Zapisz się to Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 4% na dowolne produkty!