Program partnerski

Geekbuying.pl we współpracy z Admitad.com stworzyło Program Partnerski, który pozwala właścicielom witryn internetowych korzystać z potencjału internetowego Geekbuying. Proponujemy współpracę, w której będziesz zarabiać dzięki wypracowanej przez nas przewadze konkurencyjnej. Poprzez naszego Partnera – Admitad.com kontaktujemy się z właścicielami stron internetowych, którzy umieszczają na swoich witrynach materiały reklamowe sklepu geekbuying.pl.

Ilę mogę zarobić?
GeekBuying udostępnia użytkownikom doskonałą platformę, na której można potencjalnie zarobić do 8% prowizji od sprzedaży po zakupie towaru przez klienta. Jednocześnie, dla użytkowników uzyskujących wyjątkowe wyniki sprzedaży, prowizja nie ogranicza się do 8% i może jeszcze wzrosnąć (30-dniowe okienko "Cookies"). Program partnerski GeekBuying umożliwia osiąganie sporych zysków nawet na wakacjach.

Nasi współpracownicy

CzłonkostwoZamówienia miesięczne (USD)
Admitad Dołącz teraz

• Użytkownik może załadować wszystkie pliki danych Geekbuying i dodać je do swojej sieci marketingowej.
• Dodatkowo, można wstawić na swoją stronę kupony i oferty specjalne.
• Użytkownicy mogą stosować pliki w formacie XML, banery, linki tekstowe, kupony, strony docelowe i inne podobne narzędzia do kierowania wizyt na stronę geekbuying.com i uzyskiwać prowizje bez limitów.

Zasady programu partnerskiego
• W swoich ofertach partnerzy nie mogą używać znaków firmowych (™) zawierających takie słowa kluczowe jak Geekbuying, GeekBuying.com i tym podobne. Niedozwolone są wszelkie wariacje na temat nazwy GeekBuying bądź celowe błędy literowe.
• Partnerzy nie mogą stosować bezpośrednich adresów URL strony internetowej GeekBuying. Nie można np. używać www.geekbuying.com jako wyświetlanego adresu URL (display URL).
• Partnerzy mogą stosować swoje znaki firmowe (™) razem z GeekBuying, np. "GeekBuying + słowo kluczowe".
• Partnerzy mogą używać adresów URL razem z własnymi słowami kluczowymi, jak w następujących przykładach: http://www.twojastrona.com/geekbuying lub http://geekbuying.twojastrona.com

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu partnerskiego, prosimy pisać na adres service@geekbuying.pl.

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 4% na dowolne produkty!