Pakiet

Odkurzacz automatyczny Roidmi Eve Plus

Średnia ocena 
Napisz opinię
 • Moc ssania 2700 Pa
 • Bateria 5200 mAh
 • Super czuły skaner laserowy 4 generacji
 • Do 250 metrów kwadratowych maks. obszaru odkurzania.
Odkurzacz automatyczny Roidmi Eve Plus
1 999,00 zł

Ten pakiet zawiera

Słuchawki Tronsmart Apollo Air TWS ANC - Białe
99,99 zł
x 1
Ilość:
 • Zapłać w ratach z Przelewy24.
 • Produkt niedostępny

Koszt przesyłki:
Darmowa wysyłka na terenie Polski

to via

Co potrafi odkurzacz automatyczny? Więcej niż przypuszczasz, choć obiadu nie ugotuje. Robot sprzątający to odkurzacz, którego nie trzeba pilnować. Włączasz go, a on zaczyna odkurzać tam, gdzie uda mu się dojechać. Właśnie tyle potrafią zwykłe odkurzacze. W takim razie co ze schodami? Co z dywanami, przeszkodami na drodze, niskimi meblami czy plamami z soku na podłodze? Wiemy dobrze, że domu jak z żurnala są tylko… w żurnalach. Dlatego Roidmi Eve Plus to idealne narzędzie sprzątające w Twoim domu.

2700 paskali – takie ciśnienie wytwarza jego nowoczesny silnik bezszczotkowy. Co to oznacza? Że jest prawie tak samo potężny jak tradycyjny odkurzacz z rurą, który ciągniesz za sobą po całym domu. Kurz i włosy? Żaden problem. Rozsypana kawa albo piasek? Już się robi.

Nowy odkurzacz zadba o czystość w domu, choć nawet go nie zauważysz. Pomaga w tym bardzo zaawansowana elektronika i wiele różnych technologii. Laserowy skaner dokładnie uczy się pomieszczeń w Twoim domu, a szybki procesor zapisuje je w pamięci. 30 czujników pozwala mu bezpiecznie i bezkolizyjnie poruszać się wszędzie, a mop z elektronicznie dozowaną wodą starannie odkurzy i umyje podłogi.

Harmonogram pracy to najczęściej wybierany tryb pracy odkurzacza: po prostu ustawiasz godzinę, w której ma się włączyć i odkurzyć cały dom albo pomieszczenia, które mu wskażesz w aplikacji. A propos aplikacji: dzięki niej możesz włączać i wyłączać robota z każdego miejsca na świecie. A jeśli masz w domu inteligentny głośnik od Google, Amazonu lub Xiaomi, to możesz sterować odkurzaczem za pomocą poleceń głosowych.

Oczywiście trzeba wspomnieć, że najnowszy Roidmi Eve Plus to także baza, która automatycznie opróżnia pojemnik w odkurzaczu. Gdy pojemnik jest pełny, baza zasysa jego zawartość i po chwili odkurzacz jest gotowy do dalszej pracy. A co ze śmieciami? Worek, który jest wewnątrz bazy, wystarcza na miesiąc sprzątania. A gdy się zapełni, to zostanie samoczynnie zamknięty, a Ty dostaniesz powiadomienie o konieczności jego wymiany.

Szybko, łatwo, przyjemnie i czysto – tak powinno się odkurzać.


Czy Twój odkurzacz to potrafi?

Inteligentne sprzątanie

Po zakończeniu odkurzania automatycznie opróżni pojemnik na kurz i przygotuje się do następnego sprzątania. Roidmi Eve Plus to także technologia antybakteryjna i wytwarzająca ozon, która nie brudzi rąk i ma przyjemny zapach.

Nawigacja laserowa LDS

Ultraczuły lidar LDS czwartej generacji szybko i dokładnie skanuje cały dom i automatycznie tworzy mapę za pomocą algorytmu SLAM. Jego dokładność jest o 40% wyższa niż w odkurzaczu poprzedniej generacji.

Inteligentne zarządzanie mapami

Sztuczna inteligencja automatycznie rozpoznaje obszary domu, które możesz zapisać, łączyć i dowolnie nazywać. To się przyda, gdy zechcesz zaplanować odkurzanie domu. Robot posprząta te miejsca i w tej kolejności, którą wskażesz.

Automatyczne ładowanie

Odkurzacz sam zadba o siebie. Jeżeli będzie rozładowany, to automatycznie powróci do stacji w celu naładowania. Po całkowitym naładowaniu wróci tam, gdzie skończył, i zacznie odkurzać od tego właśnie miejsca.

Pokona przeszkody wysokie na 2 cm

Nie musisz martwić się o progi, dywany, szyny i inne elementy. Odkurzacz bezbłędnie identyfikuje typowe przeszkody i podejmuje pracę, aby najłatwiej je pokonać.

Duża siła ssania

Bardzo wydajny i bezszczotkowy silnik cyfrowy, a do tego technologia separacji i filtracji kurzu w odkurzaczu Roidmi Eve Plus zapewniają potężną siłę ssania 2700 paskali. Z łatwością odkurzysz podłogi i dywany.

Sterowanie z poziomu aplikacji

Kiedy nie ma Cię w domu, możesz łatwo włączyć odkurzacz za pomocą aplikacji Roidmi. Po porstu włącz aplikację i steruj urządzeniem za pomocą kilku kliknięć. Przełączaj tryby, sprawdzaj stan odkurzacza i kontroluj wszystkie inne funkcje z dowolnego miejsca na Ziemi.

Roidmi

Robot sprzątający i myjący z bazą oczyszczającą
Nowa generacja inteligentnych stacji zbierających kurz

Właśnie rozpoczyna się era mądrego sprzątania
Innowacyjne metody sprzątania zmieniają definicję robota sprzątającego

Inteligentna stacja oczyszczająca
Wolne i czyste ręce

Strefy sprzątania
Odkurzaj, jak Ci wygodnie

18 rodzajów czujników
Skanują cały dom

Odkurzanie i mycie
Podwójna czystość

2700 paskali
Duża siła ssania

Planowanie ścieżki odkurzania
Nic nie zostanie pominięte


Inteligentne odkurzanie dzięki stacji czyszczącej – masz wolne ręce i święty spokój od brudu i kurzu

Roidmi Eve Plus to więcej niż odkurzacz i stacja ładująca – to także inteligentny kosz na śmiecie. Po odkurzaniu automatycznie opróżnia pojemnik w odkurzaczu i tak samo automatycznie zamyka pojemnik, gdy odkurzacz jest już pusty. Nowatorska technologia antybakteryjna oczyszcza powietrze, a mechanizm dezodorujący dodatkowo nadaje mu świeżość.

Spokój aż przez miesiąc

Właśnie rozpoczyna się era mądrego sprzątania
Dzięki temu, że robot odkurzający i myjący jest wyposażony w bazę oczyszczającą, ty możesz zajmować się swoimi sprawami. Nawet jeżeli wyjeżdżasz na miesiąc, to Eve Plus będzie codziennie sprzątać Twój dom do czysta.Super czuły skaner laserowy 4 generacji

Dokładniejsze skanowanie i mapowanie
Nowoczesny skaner 4 generacji, który został użyty w odkurzaczu Roidmi, błyskawicznie skanuje podłogę w Twoim domu i tworzy mapy dzięki algorytmowi SLAM. To aż o 40% lepsza technologia niż ta w innych odkurzaczach.

Inteligentny podział pomieszczeń

Odkurzacz zapamiętuje każdą mapę
Dzięki pracy sztucznej inteligencji odkurzacz zapisuje automatycznie przeskanowane pomieszczenia, ale nie tylko. Możesz łączyć, rozdzielać, kolorować i nazywać różne strefy. To pozwoli Cic jeszcze lepiej zaplanować odkurzanie.


Nie udało się odkurzyć do końca? Żaden problem

Włącz odkurzacz do prądu, jeden raz ustaw jego działanie i zapomnij o sprzątaniu. Jeżeli odkurzacz rozładuje się w trakcie pracy, to automatycznie powróci na bazę, aby się doładować. Gdy bateria będzie pełna, to wznowi odkurzanie tam, gdzie skończył.

30 czujników pozwala dostrzegać wszystko dokoła

Dlaczego aż tyle? Aby odkurzacz zawsze precyzyjnie posprzątał cały dom. Czujniki sprawiają, że nie utknie pod niskimi meblami, nie zderzy się ze ścianą i nie spadnie ze schodów. A ponadto idealnie odróżnia podłogę od dywanu.


Automatycznie ocenia wysokość, dzięki czemu nie utknie pod łóżkiem

Skaner LDS i czujniki nacisku sprawiają, że odkurzacz Roidmi nie wjedzie tam, gdzie mógłby się zaklinować.Huraganowa siła ssania

Wyciągnie nawet brud z głębokich szczelin
Bezszczotkowy silnik cyfrowy o dużej wydajności i technologia bliskiego kontaktu z podłogą sprawiają, że Roidmi Eve Plus wytwarza ciśnienie 2700 paskali, co pozwala mu zbierać kurz, włosy, a nawet piasek.

Inteligentny elektroniczny pojemnik na wodę o pojemności 250 ml pozwala umyć 250 m² podłogi

Zbiornik na wodę to tak naprawdę zawansowana elektronika. Dzięki mikroprocesorowi samodzielnie reguluje dozowanie wody i idealną wilgotność mopa. Na raz i bez dolewania wody Twój nowy odkurzacz może umyć aż 250 metrów podłóg.


Połącz się z aplikacją Roidmi

Łatwo zarządzaj odkurzaczem na odległość
Nie ma Cię w domu, a chcesz zobaczyć porządek po powrocie? Po prostu włącz aplikację i jednym kliknięciem włącz odkurzacz. W aplikacji zobaczysz też postęp odkurzania, stan baterii, a także ustawisz dowolny tryb sprzątania.

Sterowanie głosowe

Upraszczaj swoją pracę
Odkurzacz Roidmi Eve Plus ma wbudowany system sterowania głosem, a ponadto można go łączyć z innymi inteligentnymi urządzeniami. Możesz ustawić go tak, że zacznie sprzątać w chwili, gdy wyjdziesz do pracy.

Specyfikacja

Ogólne

Marka: Roidmi

Typ: odkurzacz automatyczny

Model: Eve Plus

Kolor: biały

Specyfikacja

Pojemność baterii: 5200 mAh

Napięcie znamionowe: odkurzacz = 14,4 V, baza czyszcząca = 24 V, 1,5 A.

Moc znamionowa: odkurzacz = 50 W, baza czyszcząca = 850 W

Zdolność do pokonywania przeszkód: 20 mm

Siła ssania: 2700 paskali

Worek na kurz: 3 l (wymienny)

Zbiornik na wodę: 250 ml

Kontrola wody: procesor + 3-stopniowa regulacją ciśnienia wody

Masa i rozmiary

Masa produktu: odkurzacz = 3,6 kg, baza czyszcząca = 2,7 kg

Masa opakowania: 12,8 kg

Rozmiary (dł x szer x wys): odkurzacz = 350 x 350 x 98 mm, baza czyszcząca = 358 x 350 x 175 mm

Rozmiar opakowania (dł x szer x wys): 362 x 415 x 489 mm

Opakowanie zawiera

1 x odkurzacz

1 x automatyczna baza czyszcząca

1 x zbiornik na wodę

2 x szczotka boczna

10 x mop jednorazowego użytku

1 x mop wielorazowego użytku

3 x worek na kurz

Komentarze klientów
4.9/5
 • 5
  89%
 • 4
  11%
 • 3
  0%
 • 2
  0%
 • 1
  0%
N***a

Robot super, naprawdę porządnie sprząta nawet ciężkie elementy z podłogi. Stacja dokująco-opóźniająca to rewelacja - nie trzeba po każdym sprzątaniu opóźniać pojemnika robota tylko obi się samo. Bomba.

2022-07-04
A***c

świetny sprzęt, lecz odrobinę przebajerzony. dwie szczotki, stacja dokująca, worki na śmieci... niby ładnie lecz... szczotki dość drogie, worki również. oprócz pojemnika na kurz w robocie do czyszczenia jeszcze cała stacja dokująca, a przede wszystkim kanał odsysający brud. pompa wody umieszczona w zbiorniku, (w moim przypadku awaryjna) przez co pojemnik również droższy. opóźnione działanie zwiększenia mocy na dywanach. na korzyść bardzo precyzyjne czyszczenie krawędziowe i mopowanie (z uwagi na czyszczenie Y). zdecydowanie polecam model ROBOROCK Q7 MAX. prostsze, mniej awaryjne i tańsze w utrzymaniu urządzenie doskonale spełniające swoje funkcje.

2022-06-08
k***i

Nigdy nie sądziłam że taka zabaweczka może przynieść tyle radości z użytkowania. Jestem baaaardzo zadowolona z tego urządzenia radzi sobie bardzo dobrze, oczywiście to kwestia oczekiwań. Super opcja mopowania gdzie można ustawić najniższy poziom wody dzięki temu nie powstają smugi przy płytkach z połyskiem super sobie radzi.

2022-06-02
C***4

Super jakoś czas używam jestem bardzo zadowolony cichy wszystko dobrze działa jestem na tak właśnie poleciłem swoim znajomym też są zadowoleni

2022-04-21
C***3

Dokładnie odkurza i myje. Dobra moc ssania już na średnim poziomie , świetnie odkurzył i odświeżył dywany Dobra cena

2022-04-09
b***3

Calkiem fajny, tylko czasami nie wchodzi w kazdy punkt plus czasami nie wyciagnie wsztsko z katow ale ogolnie fajna sprawa do codziennego uzytku. Jednak drugi odkurzacz reczny tez sie przyda Opcja mopowania tylko czysta woda

2022-03-18
c***k

Nic nie cieknie, trzeba czyścić codziennie przy mieszkaniu 40mkw ale z psem, uwielbiam . Głośny mimo wszystko na max

2022-03-09
C***6

Do odkurzania jest super, natomiast funkcja mopowania jest mocno umowna. No, ale chyba nikt rozsądny nie będzie liczył na to, że szmatka 10x20 cm i szklanka wody solidnie umyją mu mieszkanie.

2022-01-20
K***0

Swietny robot! Mopuje 70-80m2, i to w jodełekę. Jednak woda musi byc ustawiona na minimalny pobór. Niestety jeden pojemnik w komplecie. Ten 2w1. Ale w zupełności wystarczy. Podłoga jest bardzo dobrze odświeżona. A w domu Golden. Przy każdym czyszczeniu pojemnik pełniutki! Robot działa u mnie na najmniejszej mocy a i rak wszystko co mozliwe jest sprzątnięte. Aplikacja mega fajna. Dom podzielony na pokoje. Niestety nie mówi jeszcze po polsku. Ma zaczac w pierwszym kwartale 2021. Od razu dokupcie zestaw filtrów, szczotek i filtrów na AliExpress. Polecam bardzo! Wybrałem go zamiast bliźniaka Mop Pro. Nie żałuję.

2021-02-20
Kraj wysyłki:  

Szczegóły dostawy

Kurier Przybliżony czas wysyłki: Koszt przesyłki

*Uwaga, jest to przewidywany czas dostawy. Aktualny czas dostawy zobaczysz po dodaniu produktu do koszyka

×
Potwierdź Anuluj