
Sprawuje się bardzo dobrze jak na pierwsza hulajnoge robi robotę jak i jazda tak i wyglądem
Zmień całkowicie sposób myślenia i podróżowania. Zapomnij o korkach, o wleczeniu się do domu rano i po południu. Teraz pokonasz każdą drogę szybko, cicho, wygodnie i z ogromną przyjemnością. Przestań zazdrościć swoim dzieciom i spraw sobie hulajnogę elektryczną dla dorosłych. Kugoo Kirin M4 500W ma jeszcze dłuższe przebiegi niż nazwę.
Po prostu stajesz i jedziesz. Przyspieszasz i zwalniasz jednym przyciskiem, a drugim hamujesz – wszystko jest dosłownie intuicyjne. Ale za to ile w tym frajdy! Bezszczotkowy silnik ma 3 tryby prędkości i silnik o mocy 500 watów. Dzięki temu hulajnoga osiąga zawrotne 43 kilometry na godzinę. A ogromna bateria o pojemności 11000 mAh pozwoli Ci przejechać aż 45 kilometrów. Dojedziesz wszędzie i zawsze na czas.
Hulajnoga Kugoo Kirin zapewnia Ci całkowite bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pompowane koła 10-calowe zapewniają przyczepność, amortyzację i prędkość, a w dodatku łatwo kupisz w Polsce nową oponę. Łatwo pokonasz wzniesienia i górki o stromiźnie do 15 stopni. Klasa wodoodporności IPX4 gwarantuje całkowite bezpieczeństwo jazdy w deszczu, a podwójny system łagodzenia wstrząsów i podwójny hamulec oznaczają zero stresu i czystą przyjemność z jazdy.
No to wskakuj i przejedź się dla przyjemności – nawet nocą. Hulajnoga ma światła z przodu, z tyłu i dla bezpieczeństwa także po bokach. A jeżeli się zmęczysz, to po prostu domontuj miękkie, amortyzowane siedzenie (dostajesz je w zestawie) i… szerokiej drogi. Podłącz ją na noc do ładowania (trwa 6-8 godzin), a rano zabawa zacznie się od nowa.
- Obsługa jest bajecznie prosta nawet jedną ręką (a drugą możesz zagrać na nosie tym, którzy stoją w korku)
- Moc pod kontrolą: potężny silnik i mocna bateria, ale przede wszystkim bezpieczeństwo
- Spełnia wszystkie normy i warunki, aby jeździć nią do pracy lub sprezentować komuś na urodziny
Nowa generacja podwójnego systemu hamulców
Dwie tarcze hamulcowe z dodatkowym hamowaniem elektronicznym zapewniają przyjemną i bezpieczną jazdę.
3 tryby jazdy
Tryb ekonomiczny – 15 km/h
Tryb normalny – 30 km/h
Tryb sportowy – 45 km/h
Zaprojektowana mobilnie
Możesz ją łatwo złożyć w kilka sekund, a następnie zabrać gdziekolwiek.
Generał |
Marka: KUGOO Typ: skuter elektryczny Model: KIRIN M4 Czarny kolor |
Specyfikacja |
Tryb prędkości: 3 modele Maksymalna prędkość: 43 km / h Maksymalny zasięg: 45 km Maksymalny moment obrotowy: 24 Nm / s Zdolność wspinaczkowa: 15 ° Typ silnika: silnik bezszczotkowy na prąd stały Znamionowa moc wyjściowa: 500 W. Typ baterii: bateria litowa 18650 Pojemność baterii: 11 Ah Napięcie znamionowe: 48 V. Czas ładowania: 6 godzin Wyjście ładowania: 54 V. Typ hamulca: hamulec tarczowy Droga hamowania: 4m Poziom wodoodporności: IPX4 Rozmiar opon: 10 cali Szerokość pedału: 21 cm Wysokość podwozia: 12 cm Rozmiar krotnie: 116 x 21,5 x 35 cm Rozłóż rozmiar: 115 x 56 x 120 cm |
Waga & rozmiar | Waga produktu: 23,2 kg Package Weight: 26.8KG Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 115 x 56 x 120 cm Rozmiar paczki (dł x szer x wys): 120 x 30 x 37 cm |
Zawartość Paczki |
1 x skuter elektryczny
1 x ładowarka
1 x zestaw narzędzi
1 x zestaw siedzeń
1 x instrukcja obsługi
|
Moc silnika | 500W |
Bateria | 10Ah - 12Ah |
Maksymalny zasięg | 45KM |
Rozmiar opony | 10" |
Maks. prędkość | 45km/h |
Rama składana lub unibody | Rama składana |
Cechy | Napęd na tylne koło |
Pomyślnie dodałeś komentarz. Teraz czekać będzie na autoryzację administratora. Dziękujemy!
Sprawuje się bardzo dobrze jak na pierwsza hulajnoge robi robotę jak i jazda tak i wyglądem
Mógłbym się rozpisywać długo Ale do sedna: nie wierzył bym w opis produktu do końca Hulajnoga trzyma krócej na 1 biegu a i owszem można by tyle osiągnąć „chyba” ale kto będzie jeździł 15km szybciej chodzę :) Odporność na wodę to pic tylko „zachlapanie” Śmiga ładnie Miałem z nią początkowe problemy „Chińczyk zle zmontował” Ogólnie 160km narazie bez awarii
Świetna hulajnoga, zakupiona w Geekbuyingu, nie trzeszczy, nie skrzypi, a idzie jak burza, polecam :D
Silnik rzeczywiście mocny, nie miałam dotychczas problemu jadąc pod górkę, przyspiesza szybko i płynnie. Zasięg zaskakująco duży. Bardzo mi się podoba hulajnoga, tylko za ciężka jak dla mnie.
You are sent a comment success. The administrator will review and approve your comment. Thank you!