Q&A

Co to jest magazyn ES & UK?
Dla wygody naszych klientów, posiadamy magazyny w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Towary zamawiane z tych magazynów są wysyłane w ciągu 48 godzin.

Uwaga:
Pozycje z magazynów i inne pozycje dostępne na stronie nie mogą być zamawiane razem. Pozycje inne niż z magazynów muszą być zamawiane oddzielnie.

Czy muszę opłacić koszt wysyłki za pozycje zamawiane z lokalnego magazynu?
Jeżeli adres wysyłki znajduje się w tym samym kraju co magazyn lokalny, wysyłka najprawdopodobniej będzie bezpłatna. Jeżeli adres wysyłki znajduje się w kraju innym niż lokalizacja magazynów, obowiązują opłaty za wysyłkę. Jednocześnie, określone produkty o wadze poniżej 2kg mogą być wysłane w większości krajów w skali globalnej, bez dodatkowych opłat za wysyłkę. Więcej informacji znajduje się w cześci "Informacja o wysyłkach".

Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Zamówienia składane z lokalnego magazynu z wysyłką lokalną są wysyłane w ciągu 48 godzin. Pozycje zamawiane z magazynu innego niż lokalny są wysyłane w ciągu 3-7 dni roboczych. Zamówienie można śledzić poprzez Status Zamówienia. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który pomoże rozwiązać problem.

Czy będę płacić cło lub podatek?
Pozycje wysyłane ze wszystkich naszych magazynów nie podlegają podatkom wywozowym. W przypadku, jeżeli produkt podlega opodatkowaniu lokalnemu lub akcyzie, za wszelkie poniesione koszty odpowiada klient. Wiecej informacji na temat ceł i podatków znajduje się w zakładce "Cła".

Czy GeekBuying wysyła zamówienia do odległych rejonów?
Tak, GeekBuying dostarcza towary w skali globalnej. Opłaty i czas dostawy są różne w zależności od wybranego sposobu wysyłki. Więcej informacji dotycząch wysyłki można znaleść w zakładce "Informacja o wysyłkach." W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który pomoże rozwiązać problem.

Co, jeżeli mam pytanie po odebraniu towaru?
Można napisać do naszego zespołu posprzedażowego na adres service_aftersale@geekbuying.com lub zadzwonić do działu obsługi klienta. Więcej danych kontaktowych znajduje się w zakładce "Kontakt".

Zapisz się to Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 4% na dowolne produkty!