Cło & Śledzenie przesyłek

GeekBuying nie odpowiada za jakiekolwiek podatki nakładane na towary zamawiane przez klientów na stronie geekbuying.com.

Zwracamy uwagę, że dokładne wyliczenie kwot ewentualnych podatków należnych od klienta zależy od lokalnych przepisów podatkowych. Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym.

W przypadku szczególnych potrzeb odnośnie sposobu wysyłki, po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel pomoże w rozwiązaniu wszystkich związanych z tym kwestii.

Prosimy pamiętać, że jeżeli klient, bez względu na powód, nie przyjmie doręczonego zamówienia bądź odmówi zapłaty cła przed odebraniem zamówienia, wówczas urzędnik celny może zniszczyć przesyłkę lub odesłać ją do nas. W takim wypadku, za wszystkie wynikające stąd koszty, takie jak koszty wysyłki i podatki, wyłączną odpowiedzialność ponosi kupujący.

Dlaczego dostawa trwa tak długo?
Istnieje szereg czynników, które mogą opóźnić dostawę, wsród nich najczęstsze są związane z pogodą, transportem, odprawami celnymi oraz innymi czynnikami różniącymi się zależnie od kraju. Aby sprawdzić szacunkowy czas dostawy i dowiedzieć się więcej na ten temat prosimy o zapoznanie się z "Informacją o Wysyłkach".

Poniżej wymieniono kilka czynności, które klient może podjąć w pierwszej kolejności, aby przyspieszyć rozwiązanie problemu.
• Proszę śledzić zamówienie poprzez regularne sprawdzanie na stronie firmy kurierskiej statusu przesyłki w czasie rzeczywistym.
• Proszę skontaktować się z obsługą klienta we wszelkich sprawach dotyczących zamówienia.
• Jeżeli przy śledzeniu zamówienia brak jest przez dłuższy czas aktualizacji statusu, należy skontaktować się z obsługą logistyczną (kurierem), aby uzyskać więcej informacji.
• Proszę sprawdzić, czy przekazane dane wysyłkowe takie jak imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe oraz inne stosowne informacje są prawidłowe.

Uwaga:
Przy wyborze przesyłki lotniczej należy wybrać przesyłkę lotniczą rejestrowaną zamiast nierejestrowanej, gdyż ta nie posiada numeru trackingowego i tym samym oszacowanie czasu dostawy nie będzie miarodajne.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wysyłek, obsługi celnej oraz powyższego oświadczenia, prosimy o kontakt mailowy na adres service_tracking@geekbuying.com lub telefoniczny pod nr tel. +86-(0)755-23943772.

Zapisz się to Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 4% na dowolne produkty!