ZAKUPY HURTOWE

GeekBuying oferuje ceny specjalne i wysokie rabaty na zakupy dokonywane hurtowo lub w dużych ilościach. Na życzenie klienta, świadczymy usługi OEM/ODM na wybrany asortyment naszych produktów z personalizacją LOGO i modyfikacją kolorystyki.

Nasz wyspecjalizowany zespół udziela pełnego wsparcia, począwszy od oferty do specyfikacji produktu, oraz wszelkich związanych z tym informacji.

Świadczymy pełne usługi doradcze, rekomendujemy najlepiej sprzedające się produkty oraz dostarczamy klientom pomocne informacje rynkowe.

Pomoc w wyborze dostawcy i produktu
GeekBuying pomaga również klientom w wyborze najlepszego źródła dostawy i wyszukiwaniu odpowiedniego produktu. Nasi specjaliści zakupowi pomagają klientom w znajdywaniu wszelkiego rodzaju pozycji, nawet takich, których nie ma na naszej stronie internetowej. Klient może skierować do nas zapytanie na temat interesującego go produktu, a jeden z naszych ekspertów zakupowych pomoże wyszukać i przygotować wszelkie informacje potrzebne do złożenia zamówienia.

Pomoc w wyborze dostawcy lub produktu obejmuje następujące kryteria:
• Produkty najwyższej jakości
• Konkurencyjne ceny
• Ścisły nadzór nad kontrolą jakości
• Przesyłki ekspresowe
• Roczne ograniczone gwarancje serwisowe
• Ponadstandardowe wsparcie serwisowe klienta

We wszelkich sprawach związanych zamówieniami hurtowymi/w dużych ilościach bądź wsparciem przy wyborze dostawcy/produktu prosimy o kontakt pod adresem wholesale@geekbuying.com.

Zapisz się to Newslettera

Zapisz się teraz, aby uzyskać zniżkę 4% na dowolne produkty!